Fullcom systems

image

Jak řídíme vaše sklady

Zkuste to bez drátů

Mobilní bezdrátové terminály s klávesnicí, čtečkou čárových kódů nebo RFID a dotykovou grafickou obrazovkou, umožňují skladníkům přímo na místě rychle a jednoduše zaznamenat prováděnou skladovou operaci včetně všech detailů, které jsou potřeba pro zpětnou dohledatelnost.

Zorientujte se

Pomůžeme vám s návrhem značení regálů, umístění a sestavením mapy skladu. Operace prováděné na jednotlivých místech pak mohou být přenášeny do FISu nebo jiného externího ekonomického systému.

Identifikace je základ

Využitím identifikace zboží pomocí čárových kódů nebo RFID tagů se běžná skladová evidence nejen zrychluje, ale díky množství údajů, které mohou být s identifikátorem svázány, se také zpřesňuje.

Spojení se systémem FIS

Přenosy tam a zpět

Přestože se jedná o samostatný produkt, jsou připraveny speciální aplikace (dávkovače) pro přenos kmenových dat z informačního systému FIS do WMS a pro zápis pořízených skladových operací z WMS do modulu skladového hospodářství ve FIS.

On-line pohled do skladů

V informačním systému FIS je možné zobrazovat aktuální údaje o stavech skladových míst, šarží, blokovat zboží pro dodávky, připravovat doklad k vychystání a vytvářet výstupy v modulu Zobrazení.

image
image

Mobilní terminály a jiné vychytávky

Mobilní terminály a panel PC

Aplikace je navržena pro bezdrátové mobilní terminály s klávesnicí a dotykovým grafickým displejem s vestavěnou nebo externí čtečkou čárových kódů nebo RFID tagů. Nejčastěji je provozována v on-line režimu, ale je možné vybrané úlohy konfigurovat i pro off-line provoz. Specializované úlohy jsou připraveny pro dotykový panel PC.

Snímače, váhy, dopravníky, tiskárny

Do systému lze, na přání zákazníka, napojit nejrůznější externí snímače kódů, hlásiče, malé vážní systémy i automobilové mostní váhy, dopravníky prostřednictvím OPC komunikace. Návrhář etiket podporuje nejrůznější typy tiskáren, lze automaticky tisknout na aplikátory etiket.

Důraz na spolehlivost

Samostatnost

Celý systém je navržen tak, aby mohl pracovat samostatně v 24x7 provozu bez závislosti na hlavním skladovém a ekonomickém systému firmy. Ideální implementace počítá s instalací na samostatném serveru s redundantními síťovými prvky a zabezpečenou bezdrátovou sítí.

Konzistentnost

Data všech on-line terminálů jsou umístěna v centrální databázi, o přístup k datům se stará aplikační server, který vyřizuje požadavky jednotlivých mobilních uživatelů.

Aplikace v zařízení

Aplikace je instalována přímo v zařízení, díky tomu komunikuje s aplikačním serverem pouze v případě výměny dat a nevyžaduje stálé připojení do sítě.

image
image

Shrnutí - All inclusive

Vše v jednom

Ve FIS naleznete vše

Přístupová práva uživatelů k různým částem systému, funkcím, datům ve více úrovních. Uzpůsobení akcí, funkcí a chování aplikace pomocí definovatelných parametrů a výjimek. Podpora více jazyků v ovládání aplikace, tiskových výstupech i uživatelských datech. Dohledatelnost, evidence historických údajů i audit změn v záznamech. Uživatelsky definovatelné výstupy a zobrazení dat. Komplexní podpora procesů a provázanost jednotlivých modulů. Úpravy systému v rámci modernizace a automatické provádění legislativních změn.

 

Nebudeme zaskočeni vaším růstem

Jak vzniká řešení na míru?

Naši analytici a implementátoři zanalyzují procesy probíhající ve vaší společnosti. Vypracují analýzu, seznámí vás s navrhovaným řešením a vaše připomínky zapracují do analýzy. Následně dohodnou postup a harmonogram implementace jednotlivých modulů, stejně tak termíny školení. Celý proces prochází vaším schválením.

Jak provádíme úpravy na míru?

Systém přizpůsobujeme vašim požadavkům a pracovně-výrobním procesům nejen v průběhu implementace, ale také v běžném provozu. Neděláme krátkozraké úpravy, snažíme se vaše požadavky zobecnit a parametrizovat tak, aby výsledné řešení bylo pružné v případě budoucích změn.

Robustnost

Technologie, na které je informační systém postaven, vám bude jednoduchým pomocníkem ve vašich začátcích, avšak je také dodatečně robustní a rozšířitelná, aby zvládla váš růst a rozvoj.

image
licceny

Licence a ceny

Cena kompletní instalace se odvíjí od počtu implementovaných modulů, náročnosti implementace, množství programových úprav, počtu uživatelů souběžně pracujících v systému, licencování databázového systému a na volbě přístupu pomocí tenkého nebo tlustého klienta.

Kontaktujte nás