Fullcom systems

image

Základ informačního systému FIS

Moduly systému

K dispozici je více než 35 modulů z oblastí ekonomiky, financí, obchodu, marketingu, skladů, logistiky a výroby. Spravujeme a evidujeme dokumenty, plánujeme, řídíme dopravu, výrobu, sledujeme údaje z výroby, ztráty, růsty, laboratorní výsledky...

Filosofie společnosti

Filosofie společnosti je postavená na myšlence orientované směrem k zákazníkovi. Systém FIS přizpůsobujeme zákaznickým procesům, rozšiřujeme jej o nové uživatelské podmoduly, procesy a funkce. Prakticky neustále analyzujeme potřeby našich zákazníků a provádíme úpravy systému na míru.

Automaty jsou cool

Malý systém

Informační systém FIS obsahuje modul Prodejní automaty, který umožňuje vést evidenci automatů, partnerů, zboží v automatech a zpracovávat data (prodeje) z automatů s návazností do dalších agend, jako jsou dodací list nebo fakturace.

Velký systém

FIS lze napojit na externí internetový portál, který zajišťuje on-line propojení automatů, distributorů, nájemců automatů, nabízí webové rozhraní pro zákazníky a klienty automatů. Portál disponuje různými úrovněmi přístupu pro všechny účastníky zapojené do systému.

Platební jednotka

Součásti dodávky může být specializovaný hardware pro automat, který slouží jako platební jednotka pro dobíjitelné karty nebo čipy v různých měnách s možností dotací, bonusů a slev. Umožnuje vzdálený přístup do automatů a automatické reportování stavů automatů nebo zakládání požadavků na servis automatu.

image
image

Telemetering v pohodlí kanceláře

Zprávy z terénu

Jednotka miniPC, umístěná v automatu a vybavená GPRS/EDGE/3G/LTE modemem nebo WiFi rozhraním nebo připojená přímo do podnikové sítě,  dokáže informovat nejen o počtu prodaných produktů, ale také o teplotách v automatu, poruchách, hlásit nestandardní stavy (otevřené dveře). Umožňuje připojení pomocí vzdálené plochy přímo do automatu.

Výstupy pro všechny

Portál disponuje výstupy o plnění automatů, prodeji a stavu zboží, pohybech na kartách, poruchách, legislativními výkazy, které mohou být dostupné i přes webové rozhrání nebo zasílány automaticky emailem.

Mobilní aplikace

Pro dopravce a servisní techniky je k dispozici aplikace pro PDA pro připojení k prodejnímu automatu a samostatná aplikace pro vedení mobilního skladu vozidla.

Umíme cloudové řešení i tradiční instalaci

Řešení využití vlastního serveru

FIS je víceuživatelská desktopová aplikace typu klient/server.
K ukládání dat využívá databázi Oracle.
Klientská část je spuštěna v 32- i 64-bitových verzích Microsoft Windows.
Do FIS je možné se přihlásit z jiných operačních systémů pomocí vzdáleného připojení.
Serverovou část lze provozovat na operačním systému Linux nebo Microsoft Windows.

V oblacích bez starostí

FIS Cloud je synonymem FIS bez starostí. Ušetřete za provoz, správu a pravidelný upgrade serverů. 

Připojte a přihlaste se do FIS díky internetového připojení, jednoduše, vzdáleně, odkudkoliv, kdykoliv.

image
image

Shrnutí - All inclusive

Ve FIS naleznete vše

Přístupová práva uživatelů k různým částem systému, funkcím, datům ve více úrovních. Uzpůsobení akcí, funkcí a chování aplikace pomocí definovatelných parametrů a výjimek. Podpora více jazyků v ovládání aplikace, tiskových výstupech i uživatelských datech. Dohledatelnost, evidence historických údajů i audit změn v záznamech. Uživatelsky definovatelné výstupy a zobrazení dat. Komplexní podpora procesů a provázanost jednotlivých modulů. Úpravy systému v rámci modernizace a automatické provádění legislativních změn.

Každý měsíc je vydávána nová verze systému s řadou úprav a vylepšení!

A je toho ještě mnohem více ...

Nebudeme zaskočeni vaším růstem

Jak vzniká řešení na míru?

Naši analytici a implementátoři zanalyzují procesy probíhající ve vaší společnosti. Vypracují analýzu, seznámí vás s navrhovaným řešením a vaše připomínky zapracují do analýzy. Následně dohodnou postup a harmonogram implementace jednotlivých modulů, stejně tak termíny školení. Celý proces prochází vaším schválením.

Jak provádíme úpravy na míru?

Systém přizpůsobujeme vašim požadavkům a pracovně-výrobním procesům nejen v průběhu implementace, ale také v běžném provozu. Neděláme krátkozraké úpravy, snažíme se vaše požadavky zobecnit a parametrizovat tak, aby výsledné řešení bylo pružné v případě budoucích změn.

Robustnost

Technologie, na které je informační systém postaven, vám bude jednoduchým pomocníkem ve vašich začátcích, avšak je také dodatečně robustní a rozšířitelná, aby zvládla váš růst a rozvoj.

image
licceny

Licence a ceny

Cena kompletní instalace se odvíjí od počtu implementovaných modulů, náročnosti implementace, množství programových úprav, počtu uživatelů souběžně pracujících v systému, licencování databázového systému a na volbě přístupu pomocí tenkého nebo tlustého klienta.

Kontaktujte nás