20.11.2018

VE VERZI FIS 18.11 NAJDETE MNOHO ZAJÍMAVÝCH ZMĚN

Nákup mléka

Při vytváření příjmu mléka na sklad přibyla nově možnost nastavení tolerance v litrech. Tolerance umožní vytvořit na sklad příjemky, u kterých nesouhlasí počet cisternových litrů s počtem v podkladu pro vytvoření příjemky.

Katalog zboží a služeb

Ve formuláři Odběratelské kódy zboží byla zpřístupněna možnost exportu dat. V nastavení daného modulu je možné definovat, která pole se budou exportovat.

Uzávěrka

Ve formuláři Přecenění faktur a záloh byla v případě odběratelských záloh přidána možnost zrušit přecenění konkrétních dokladů záloh, podobně jako je tomu ve fakturách. V případě opětovného spuštění přecenění systém zálohu znovu přecení.

Nově je také upraven protokol, ve kterém se nyní zobrazují i doklady, které byly přeceněny, a to včetně kurzového rozdílu. A taktéž platby přeceněných dokladů, které byly, nebo nebyly opraveny, případně korekční doklady, které byly vytvořeny včetně korekčního rozdílu. Protokol je možno dohledat i zpětně.

Maloobchodní prodej

U Maloobchodního prodeje byla rozšířena kontrola množství zboží. Nyní v případě, že není dostatečná skladová zásoba u přidávaných položek, tak v případě, že se jedná o výrobky skládající se z více výrobků, zkontroluje se i skladová zásoba jednotlivých komponent.

 

Výše uvedené aktuality informují pouze o vybraných novinkách v systému. Informace o všech změnách a dalších rozšířeních jsou k dispozici našim zákazníkům v e-mailovém přehledu změn ve verzi informačního systému FIS.

 

[zpět]