23.4.2018

VERZE FIS 18.03 VÁM PŘINÁŠÍ DALŠÍ INOVACE

Možnost přidání dokumentů do objednávky vydané

Do formuláře Objednávky vydané bylo přidáno tlačítko „Dokumenty“. Nyní lze tedy ke každé objednávce vydané uložit libovolný počet souborů.

Úprava funkčnosti promočních akcí

Ve formuláři Promoční akce je nově možnost vybrat si Typ promo akce.

Změna způsobu hlášení časů a materiálů na panelu při odvádění výroby

Byla vytvořena úloha pro hlášení časových a materiálových potřeb na panelovém PC ve výrobě. U neukončené výrobní zakázky může libovolný pracovník výroby odhlásit množství času, které strávil na každé z operací výrobní zakázky. Také je možné hlásit materiály vydávané do výrobní zakázky pomocí čtečky čárového kódu. Tento materiál je pak vydán ze skladu na výrobní zakázku v příslušné šarži a množství. Úloha také umožňuje odhlásit hlavní výrobek zakázky, který je automaticky přijat na sklad.

Nové funkce maloobchodních akcí

Byla přidána možnost vytvářet akce a nastavovat jejich parametry pro formulář Maloobchodní akce.
V maloobchodním prodeji přibyl formulář pro výběr akcí, které se při přidávání zboží v kase chovají jako skupiny a dle těchto skupin jsou slevy aplikovány. Jednotlivé akce, resp. skupiny, lze kombinovat pro různá zboží s ohledem na nastavení dané akce.
V kase je možné poskytnout dárek, který se vybírá ze seznamu zboží pro dárky.

 

Výše uvedené aktuality informují pouze o vybraných novinkách v systému. Informace o všech změnách a dalších rozšířeních jsou k dispozici našim zákazníkům v e-mailovém přehledu změn ve verzi informačního systému FIS.

 

 

[zpět]