28.6.2021

PŘICHÁZÍ LÉTO A S NÍM NOVÁ VERZE 21.06

Katalog partnerů

V nastavení modulu Katalogu partnerů si nyní uživatel může zvolit, zda chce kontrolovat nastavení kreditů u svých odběratelů. V případě, že si danou kontrolu zvolí, tak při založení nového odběratele jej systém upozorní na nenastavený kredit. Stejně tak při editaci již existujícího záznamu.
S tím souvisí také nová funkčnost u objednávek přijatých, kde je přidáno nastavení pro tvz. Povolené úhrady v objednávce přijaté při překročení kreditu. V případě, že u odběratelů bude nastavený kredit, a v této sekci nastaveny povolené úhrady, tak vyřízení objednávky s jinou než povolenou úhradou nebude umožněno.

Skadové hospodářství

Do formuláře Skladový pohyb přibyl nový druh pro potvrzení dokladu, a to automatické potvrzení s pokrytím rezervací dle data vystavení. Tento druh potvrzení najde využití zejména při hromadném pokrývání objednávek.
Po spuštění akce dojde k automatické blokaci zboží na všech skladech. Zároveň proběhne automatické pokrytí rezervací a to dle data vystavení. Rezervace jsou pokryty od nejstarší až do počtu, který je k dispozici v příjemce.

Dodací listy vydané

Ve formuláři Dodací list vydaný může uživatel nově zobrazit počty u položek ve dvou jednotkách zároveň. Tato funkčnost je na nastavení.

 

Výše uvedené aktuality informují pouze o vybraných novinkách v systému. Informace o všech změnách a dalších rozšířeních jsou k dispozici našim zákazníkům v e-mailovém přehledu změn ve verzi informačního systému FIS.

[zpět]