16.7.2018

CO VÁS ČEKÁ VE VERZI FIS 18.07?

Tisková sestava pro Saldo

Abychom vám tištěné doklady co nejvíce zpřehlednili, je v tiskové sestavě – Saldo dle párových polí nyní nově možnost seřadit a seskupovat záznamy také dle měny.

Skladové doklady

Při odpotvrzení skladového dokladu, nebo položky byla přidána kontrola, která nedovolí odpotvrdit zboží v pevné ceně, pokud je datum pohybu starší, než aktuálně platná cena z vlastního ceníku.

Tisková sestava Zaúčtování vybraného účtu

V účetní tiskové sestavě – Zaúčtování vybraného účtu si mohou uživatelé načítat data dle data účetního případu od-do, a také je seskupovat dle středisek, zakázek, činností a kalkulačních vzorců.

Kalkulace

Ve formuláři Položky kalkulace mají uživatelé nyní možnost filtrovat data podle Názvu kalkulace, Druhu kalkulace nebo jejího období.

Evidence majetku

Formuláře Ruční doklady jsme upravili tak, že se z nich v případě potřeby snadno dostanete do informativního formuláře Karta majetku, v případě existence vazby na modul Evidence majetku.

Bezhotovostní platby

Chtěli jsem vám usnadnit dohledání spárovaných plateb, a proto bylo do formuláře Bezhotovostí platby přidáno tlačítko Úhrady, které vám zobrazí formulář s přehledem bezhotovostních plateb.

 

Výše uvedené aktuality informují pouze o vybraných novinkách v systému. Informace o všech změnách a dalších rozšířeních jsou k dispozici našim zákazníkům v e-mailovém přehledu změn ve verzi informačního systému FIS.

[zpět]