25.3.2019

PRVNÍ JARNÍ VERZE 19.03 JE TADY

Evidence majetku

Ve formuláři Karta majetku v záložce Fotografie bylo přidáno tlačítko „Klasifikace“. Zde je možné zadávat u fotografií informaci o jejich druhu, a to pomocí atributu. Má-li fotografie nastavenou klasifikaci ZAK (základní), tiskne se pouze v sestavě Karta majetku. Má-li fotografie klasifikaci VYR (vyřazení), tiskne se pouze v sestavě Vyřazení majetku. Nemá-li fotografie žádnou klasifikaci, tiskne se v obou sestavách. Do podmínky sestavy Vyřazení majetku bylo přidáno tlačítko Tisk fotografie pro zapnutí/vypnutí tisku fotky.

Katalog zboží a služeb

V přehledovém formuláři Obraty zboží pro skupinu skladů přibyla nová pole „Minimum“ a „Maximum“, která zobrazují minima a maxima skladových zásob, která jsou nastavena v Závodově závislých datech v Katalogu zboží – podrobnosti výroba. Pro zobrazení hodnot minima a maxima je nutné mít nastaven konkrétní Závod v menu Nastavení => Nastavení => „Nastavení parametrů pro obrazy zboží“. V případě, že pro daný závod nejsou hodnoty pro skladové zásoby nastaveny, načtou se hodnoty z formuláře Katalog zboží, materiálu, sortimentu a služeb.

Workflow

Také pro vás máme novou akci vázanou na práva – Pošta Super editor. V případě, že má uživatel právo na tuto akci, může měnit pole Poznámka v poli Pošta přijatá bez ohledu na stav workflow dokladu (status workflow zahájeno, workflow ukončeno, mimo aktivní úkoly uživatele).

 

Výše uvedené aktuality informují pouze o vybraných novinkách v systému. Informace o všech změnách a dalších rozšířeních jsou k dispozici našim zákazníkům v e-mailovém přehledu změn ve verzi informačního systému FIS.

[zpět]