29.9.2021

PRVNÍ VERZE TOHOTO PODZIMU 21.09 JE TADY

Intrastat

Do tiskové sestavy pro Intrastat jsme přidali možnost volby data pro určení kursu.
V případě, že není kurs uveden na faktuře, dle nového nastavení je nyní možné datum kursu stanovit z několika možností. Např. ke dni přijetí faktury příjaté a dni zdanitelného plnění pro faktury vydané. Nebo ke dni zadanitelného plnění v případě obou faktur, apod.
Také jsme provedli úpravu, na základě které položky faktur vydaných, jež mají nulovou hodnotu jsou nyní v dané sestavě pro Intrastat vykazovány na samostatném řádku s kódem transakce 30 (Transakce zahrnující převod vlastnictví zboží bez finančního či jiného protiplnění).

Nákup mléka

Do podmínky tiskové sestavy pro nákup mléka – Výsledky za celou firmu, byly přidány filtry rozšiřující tisk sestavy. V sekci „Výběr dodavatelů“ přibyly další možnosti výběru, a to „Všichni dodavatelé bez dodavatelských sítí“ a „Jen dodavatelé v dodavatelských sítích“.
V podmínce sestavy přibyla také možnost omezit podmínku dle výběru seznamu sídel a dodavatelských sítí.

 

Výše uvedené aktuality informují pouze o vybraných novinkách v systému. Informace o všech změnách a dalších rozšířeních jsou k dispozici našim zákazníkům v e-mailovém přehledu změn ve verzi informačního systému FIS.

 

[zpět]