Dohledový systém pro monitorování zařízení nejenom ve výrobě

Univerzální dohledový systém USS FIS

Propojte vaše výrobní technologie s naším moderním řešením. Neztrácejte čas s běžnou evidencí, vše uvidíte rychle a přehledně. Plánujte výrobní kapacity, potřebné zdroje, výrobní dávky či zakázky, potřebný materiál a náklady lépe a efektivněji než ostatní.

Nabízíme vám konkurenční výhodu.

S aplikací USS FIS získáte nástroj pro sledování a vyhodnocení dat z různých zařízení s následným zpracováním včetně provedení manažerské i automatizované nápravné události.

Jak USS FIS pracuje, co umožňuje?
  • Sběr, přenos, analýzu a vyhodnocení přijatých dat
  • Jejich načtení z různých klientských zařízení (výrobních linek, počítačů, řídicí techniky, vah, tiskáren, zabezpečovacích systémů a meteostanic)
  • Měření prakticky všech fyzikálních, energetických a dalších veličin (vlhkosti, teploty, tlaku, pohybu, vody, tepla, elektřiny)

Vytvoříte tak jeden, nebo více dashboardů v moderním designu s využitím přehledných grafů, tabulek, škál, ikon a barevných ukazatelů.

USS FIS dashboardy nemusíte sledovat jen na monitorech, nebo panelech v provozu. S internetovým připojením si je můžete zobrazit také v mobilních telefonech nebo tabletech.

To je průmyslová automatizace pomocí USS FIS.

Zaujal vás náš Univerzální dohledový systém?

Kontaktujte nás