29.7.2022

VERZE 22.07 PŘINÁŠÍ ZAJÍMAVÉ ZMĚNY

Faktury vydané

V exportech faktur vydaných pro odběratele je od této chvíle k dispozici nový druh xml exportu „Náhradní plnění“. I v rámci tohoto exportu lze nastavit běžné parametry jako je cesta k uložení, e-mail dodavatele, druh kontaktu, hlavní atribut pro výběr faktur určených k exportu, apod.

Worklfow

Do nastavení pro Workflow byla přidána nová funkčnost, v rámci které je možné povolit delegaci workflow sám na sebe. Nastavením této funkčnosti bude povolena delegace workflow, která má dotyčný pracovník ve svém přehledu úkolů sám na sebe. Po provedení delegace sám na sebe, tak ostatní uživatelé na stejné úrovni v procesu workflow již tento úkol mít u sebe nebudou a bude jen u dotyčné osoby, která si jej na sebe delegovala.

Faktura přijatá

Nad formulářem „Faktura přijatá“ je nyní k dispozici nová akce pro Import položek dokladu. Po jejím spuštění se uživateli zobrazí formulář, prostřednictvím kterého může naimportovat položky do již existující faktury přijaté. Hodnoty lze naimportovat z excelu, wordu, apod.

 

Výše uvedené aktuality informují pouze o vybraných novinkách v systému. Informace o všech změnách a dalších rozšířeních jsou k dispozici našim zákazníkům v e-mailovém přehledu změn ve verzi informačního systému FIS.

[zpět]