26.2.2019

VYCHÁZÍ ÚNOROVÁ VERZE 19.02

Hromadné storno vydaných faktur

Ve formuláři Přehled faktur vydaných přibyla akce Hromadné storno vydaných faktur. Akce je na práva, která jsou oddělená od běžného storna faktur. Akce funguje totožně jako při stornování jednoho dokladu s tím, že je možné vybrat zaškrtnutím v přehledu faktur konkrétní doklady a poté je přes akci stornovat. Ke každému stornovanému dokladu je následně uložen protokol o stornu dokladu.

Nákup mléka

V modulu Nákup mléka jsme pro vás upravili číselník Jakostní znaky, kde přibylo nové pole „Počet desetinných míst“. Hodnota pole ovlivňuje vypočtené průměry jakostních znaků, které se počítají na nastavený počet míst. Pokud je pole prázdné proběhne zaokrouhlení vždy na dvě desetinná místa.

Workflow – funkce Supervizor

Ve formuláři Přehled úkolů modulu Workflow přibylo pole „Zobrazit úkoly uživatele“. Přístup k tomuto poli je podmíněn právem na akci Workflow – supervizor. Má-li uživatel toto právo, může si vybrat z číselníku uživatelů jiného uživatele a jeho úkoly si zobrazit a případně je i schvalovat.

 

Výše uvedené aktuality informují pouze o vybraných novinkách v systému. Informace o všech změnách a dalších rozšířeních jsou k dispozici našim zákazníkům v e-mailovém přehledu změn ve verzi informačního systému FIS.

[zpět]