30.7.2021

VYDALI JSME NOVOU VERZI FISU 21.07

Ceník, slevy, bonusy

V nastavení modulu Ceníku je k dispozici nová funkčnost, v rámci které si uživatel nastaví způsob výpočtu marže pro neskladovatelné položky v objednávkách přijatých. Je tak možné si zvolit, zda se má či nemá počítat marže u neskladovatelných položek a následný výpočet marže za celou objednávku.

Také jsme přidali do daného modulu novou sekci Bonusy. Zde je možné si uživatelsky nastavit, zda se do účetních dokladů vzniklých z bonusů přenese i zboží, které je uvedeno u daného bonusu ve formuláři Bonus a sleva.

Katalog partnerů – Kontakty

U kontaktů v Katalogu partnerů nyní můžete využít tlačítko Povinná pole. Zde si může uživatel určit, která pole z formuláře Kontakty budou nastavena jako povinná a uživatel je musí při zadávání nového kontaktu/editaci již existujícího kontaktu vyplnit, jinak mu systém nedovolí uložit změny.

 

Výše uvedené aktuality informují pouze o vybraných novinkách v systému. Informace o všech změnách a dalších rozšířeních jsou k dispozici našim zákazníkům v e-mailovém přehledu změn ve verzi informačního systému FIS.

[zpět]