25.2.2022

VYDALI JSME ÚNOROVOU VERZI 22.02

Pošta přijatá

Ve formuláři „Pošta přijatá“ je nově k dispozici tlačítko ‚Splátkový kalendář‘ přístupné pro faktury typu záloha.
Údaje ze splátkového kalendáře jsou zohledněny při vytváření příkazů k úhradě. Je-li součet hodnot ve splátkovém kalendáři vyšší než hodnota k úhradě ve formuláři Pošta přijatá, uživatel je na to upozorněn.

Nastavení kreditu

Připravili jsme pro vás nové nastavení, které při vyřízení objednávky přijaté upozorní uživatele na překročení kreditu v případě, že je u partnera nastaven. Zároveň je možné si nastavit procentuální limit pro upozornění na překročení kreditu. Uživatel si tedy může nastavit částku, při jejímž překročení bude upozorněn.

Skladové hospodářství

Do tiskové sestavy „Přehled spotřeby“ byla pro výpočet obrátkovosti přidána možnost zohlednit, zda během nastaveného období došlo k úplně první spotřebě s některým z nastavených skladových pohybů na některém z nastavených skladů. V případě že ano, bude se průměrná spotřeba počítat až od měsíce, kdy k první spotřebě došlo. Tuto možnost je možné zapnout či vypnout.

 

Výše uvedené aktuality informují pouze o vybraných novinkách v systému. Informace o všech změnách a dalších rozšířeních jsou k dispozici našim zákazníkům v e-mailovém přehledu změn ve verzi informačního systému FIS.

 

[zpět]